Моделювання та дослідження електричних кіл з резисторами. Аналіз схем за постійним струмом.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Захист інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ ЗВІТ До лабораторної роботи №2 з курсу: «Схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації» на тему: «Моделювання та дослідження електричних кіл з резисторами. Аналіз схем за постійним струмом.» Варіант №5 Львів – 2013 МЕТА РОБОТИ Закріпити знання з призначення резисторів, їх вибору та маркування. Отримати досвід аналізу кіл постійного струму і застосувати його на практиці. ЗАВДАННЯ За допомогою графічного редактора системи схемотехнічного моделювання MicroCAP створити принципову електричну схему з стандартизованими номіналами резисторів. Провести аналіз за постійним струмом. Виявити вплив опорів резисторів на перерозподіл енергії в електричних колах. За допомогою аналізу перехідних процесів виявити придатність резисторів з заданою номінальною потужністю для застосування у схемі. Записати літерно-цифрове та кольорове маркування резисторів. СХЕМА  V1 R1 R2 RH  70 В 4.7 кОм 8.2 кОм 2.4 кОм   СТВОРЕНА СХЕМА  Аналіз за постійним струмом з заданим кроком  При почерговій зміні опорів резисторів R1 від 0,5R1 до 3R1 кОм з кроком 0,5R1 та R2 від 0,25R2 до 2R2 кОм з кроком 0,25R2. При сталому R1, при збільшенні опору резистора R2 напруга на вузлі 2 збільшується. При сталому R2, збільшення R1 напруга спадає. Отже, можна зробити висновок, що при найбільшому значенні R2 та найменшому значенні R1 напруга на вузлі 2 найбільша. Аналіз перехідних процесів  Результати  Маркування резисторів літерно-цифровим та колірним кодами R1 – 4.7 кОм – жовтий, фіолетовий, червоний R2 – 8,2 кОм – сірий, червоний, червоний, синій RH – 2,4 кОм – червоний, жовтий, червоний, зелений ВИСНОВОК Під час лабораторної роботи я закріпила знання з призначення резисторів, їх вибору та маркування. Отримала досвід аналізу кіл постійного струму і застосувала його на практиці. Також визначила що при почерговій зміні опорів у подільнику напруги резисторів R1 від 0,5R1 до 3R1 кОм з кроком 0,5R1 та R2 від 0,25R2 до 2R2 кОм з кроком 0,25R2. При сталому R1, при збільшенні опору резистора R2 напруга на вузлі 2 збільшується. При сталому R2, збільшення R1 напруга спадає. Отже, можна зробити висновок, що при найбільшому значенні R2 та найменшому значенні R1 напруга на вузлі 2 найбільша.
Антиботан аватар за замовчуванням

30.05.2013 21:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини